Субота, 29 березня

Олімпіаду завершено

У п’ятницю відбулося урочисте закриття олімпіади, призерів змагань було нагороджено дипломами й цінними призами. Поздоровляємо переможців, а іншим бажаємо наснаги у підготовці до грядущих математичних заходів.

Середа, 26 березня

Закінчився другий день змагань

Умови і розв’язання задач другого туру можна завантажити із сайта. Невдовзі будуть оприлюднені попередні результати за обома турами.

Вівторок, 25 березня

Минув перший день змагань

Сьогодні відбувся перший тур олімпіади. Він тривав 4 години і передбачав розв’язування чотирьох задач (традиційно — простої першої та нетривіальних останніх). Умови задач, разом із розв’язками, доступні для завантаження.

Нагадуємо, що новини і результати олімпіади доступні також в оперативному режимі з мобільного телефону: wap.matholymp.org.ua.

Понеділок, 24 березня

Всеукраїнську олімпіаду відкрито

Привітання голови журі Рубльова Богдана ВладиславовичаПісля попередньої наради журі розпочалася церемонія урочиcтого відкриття олімпіади. Подія відбувалася у Дніпропетровському міському палаці дітей та юнацтва, і залучені до неї були найкращі учні цього закладу, а також деяких інших дніпропетровських палаців. Вишукані танці і прекрасні співи межували із вітаннями ведучих, промовами організаторів олімпіади, зокрема, і членів журі. Тривало відкриття не більше години.

Середа, 12 березня

Опубліковано наказ про проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Наказ можна завантажити із сайта Міністерства освіти і науки України (за посиланням). У документі йдеться про терміни проведення, склад журі і оргкомітетів змагань із різних предметів.

Згідно наказу Всеукраїнська олімпіада з математики проходитиме у Дніпропетровську з 23 по 29 березня. У змаганнях братимуть участь 182 учні, їх судитимуть 60 членів журі.